Jajo w sieci
“Jajo w sieci” to spektakl, który podróżuje po całym kraju. Wystawiany jest na scenach Domów Kultury i Teatrów. Wystarczy do nas napisać, byśmy przystąpili do organizacji przedstawienia w Państwa okolicy.
Problem uzależnienia od cyberprzestrzeni dotyka coraz większej grupy dzieci. Treść sztuki jest spójna ze szkolnym programem wychowawczym oraz z podstawą programową zajęć komputerowych - bezpieczeństwo w sieci.
CELE :
- uwrażliwienie na ryzyko wynikające ze zbyt częstego korzystania z elektroniki i Internetu,
- konfrontowanie się dzieci z własnymi doświadczeniami poprzez losy bohaterów sztuki,
- podjęcie tematu wartości życiowych i postaw prospołecznych,
- pobudzanie dzieci do kreatywnego myślenia i działania
Anna Gil i Ewa Gorzelak













Pedagog – AUTOR SCENARIUSZA
Absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: Kształcenie muzyczno-ruchowe – rytmika, taniec, choreoterapia. Dyplomowany nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z 19-letnim stażem. Nieustannie poszukująca dusza artystyczna. Wielbicielka dubbingu i technik parateatralnych. Łowczyni dziecięcych talentów. Pomysłodawczyni, twórca i animatorka Teatrzyku Bombonierka. Prowadząca eventy oraz warsztaty artystyczne muzyczno-teatralno-taneczne. Wielbicielka gry na afrykańskich bębnach djembe. Założycielka i opiekunka zespołu niezwykłych dzieci rozkwitających pod nazwą Tangram. Autorka tekstów piosenek, wierszy, opowiadań, scenariuszy spektakli i kompozytorka muzyki dla dzieci, w tym hymnu jednej z warszawskich szkół. Autorka felietonów, m. in. w parentingowych czasopismach „Dziecko”, „Dziecko Ekstra” oraz na stronie internetowej FC EDU Skuteczna Edukacja – bo właśnie skuteczna edukacja szczególnie ją interesuje - a ta, poprzez sztukę, pociąga najbardziej!

w spektaklu: WERKA

MAGDALENA GNATOWSKA
Aktorka – w spektaklu: MAMA
Absolwentka wydziału aktorskiego PWST w Warszawie i Studia Tańca Flamenco w Warszawie. Współpracowała z warszawskimi teatrami: Teatrem Studio, Teatrem Dramatycznym i Teatrem Narodowym gdzie pracowała min. z Jerzym Grzegorzewskim, Adamem Hanuszkiewiczem, Józefem Szajną, Leszkiem Mądzikiem, Piotrem Cieślakiem, Maciejem Wojtyszką, czy Mariuszem Trelińskim. Ma również bogaty dorobek w teatrach offowych. W 2009r. otrzymała Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza Miesięcznika „TEATR” za wybitne dzieło zbiorowe w spektaklu „Marat/Sade” w reż. Mai Kleczewskiej. Występowała również w Teatrze TV (Scena Faktu: Śmierć rotmistrza Pileckiego, Ryszarda Bugajskiego, filmach (m.in. "Ubu Król” Piotra Szulkina ) i serialach (m.in. Boża Podszewka Izabelli Cywińskiej, Na Wspólnej, Plebania) i wielu innych. W latach 2007-2016 prowadziła zajęcia z interpretacji prozy na I roku w Szkole Aktorskiej Machulskich. W 2008 roku wyreżyserowała ze słuchaczami III roku swój pierwszy spektakl dyplomowy „Zbrodnie serca". W 2014 roku została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej za osiągnięcia w dziedzinie oświaty. Reżyseruje spektakle teatru tańca, musicalowe oraz teksty dramatyczne. W 2016r. za reżyserię spektaklu muzycznego „Bodo Cafe” otrzymała nagrodę Laur „Złoty Liść Retro” 2016.

Atorka- w spektaklu Nula

ALEKSANDER MAKSIMOW
Autor muzyki do spektaklu Jajo w sieci
Muzyk, kompozytor, producent. Absolwent Music College im. N.Rimskiego-Korsakowa (klasa fortepianu) oraz Krasnodarskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki. W latach 1992 - 2013 związany był ze Studiem Papryka i Synowie (obecnie Paprika Sound Factory). W 2013 roku założył firmę Music Media AM. Skomponował muzykę do następujących filmów: „Nina Resa”, „Pod Ciśnieniem”, „Jaskinie Diabła”; seriali „Tak czy nie”, „Nowa”, „Klan”; spektakli A.Jakubika „Monty Payton”, „Radio Live”. Współpracował przy produkcji filmu „Westerplatte”. Ponadto skomponował muzykę do kilkuset produkcji reklamowych i dżingli TV i radiowych. Współpracował z I.Santor, M.Rodowicz, W.Młynarskim, K.Klich, S.Wiśniewską, Dziani, A.Matysiak, R.Olbrychskim, H.Młynkową oraz z zespołem „2 plus 1”. Brał udział w koncertach i nagraniu płyty „Kicha” Szwagierkolaski Współpracuje z orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi Moskwy i Sankt Petersburgu, jest kierownikiem muzycznym orkiestry kameralnej Fainy Nikolas oraz jest współproducentem, wykonawcą i dyrygentem orkiestry Polskiego Radia przy nagraniu płyty Ireny Santor „Santor Cafe. Skomponował muzykę do audiobooka „Spadające Gwiazdki Małej Helenki”. Współprodukował i współaranżował dwie płyty dla dzieci („Mamo To Ja”). Jest wykonawcą i aranżerem płyt „Dziś Jest Piątek”, „Na Motyle”, a także producentem i kompozytorem płyty Fainy Nikolas „Jesień”.

Autor muzyki do spektaklu Jajo w sieci
Gitarzysta, kompozytor, współzałożyciel wielu zespołów muzycznych. Absolwent Akademii Muzycznej im F. Chopina w Warszawie w klasie gitary. Jako współkompozytor i gitarzysta współpracował z Edytą Bartosiewicz (zespół Holloee Poloy , płyta „The Big Beat”, płyta „Love”), Rafałem Olbrychskim (zespół Reds, płyta „Tatango”), Michałem Bajorem (płyta „Kings & Queens”), Pawłem Stasiakiem (muzyk sesyjny, gitarzysta), Ireną Santor i Wojciechem Młynarskim (płyta „Santor Cafe”). Od 2008 r. jest gitarzystą w zespole Dr Misio Arkadiusza Jakubika (płyta „Młodzi”, „Pogo”). Jest również producentem i współtwórcą muzyki do monodramu „Ja” i spektaklu „Radio Live” A. Jakubika. W 1993r. współzałożył Studio Papryka i Synowie (obecnie Paprika Sound Factory), w którym pracuje do dziś. Jest kompozytorem muzyki do kilkudziesięciu produkcji reklamowych, fimów i seriali. Współprodukował i współaranżował dwie płyty dla dzieci „Mamo To Ja” i „Mamo To Ja - Wlazł Kotek Na Płotek”, oraz jest producentem i realizatorem audiobooka dla dzieci „Spadające Gwiazdki Małej Helenki”.

SCENOGRAF SPEKTAKLU "JAJO W SIECI"
Maluje od 5 roku życia. Od najwcześniejszych lat zafascynowany był twórczością Wojtka Siudmaka, Borisa Valejo oraz Salvadora Dali. Miało to ogromny wpływ na wrażliwość artystyczną i kształtowanie się technik malarskich Rob Roya. W swoich pracach używa różnych mediów od ołówka, pasteli, akryli, aerografu po spreje, malując dla szerokiej publiczności murale zwane często graffiti lub po prostu street art'em. Tworzy również niepowtarzalne w klimacie street art'owe rzeźby pokazywane dotychczas w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Niemczech, gdzie spotkały się z dużym uznaniem, zwane tam Ghost Sculpture lub hologramami. Od 12 lat współtworzy Autorskie Studio Projektu QUBATURA zajmujące się projektowaniem wnętrz mieszkalnych. Własnoręcznie realizuje meble i dodatki. Wykonuje nietypową scenografię do filmów reklamowych a także przedstawień teatralnych.
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka"
Producent: "Zbidzi" Zbigniew Dziduch