Teatrzyk Bombonierka

Ożywienie Tymka i Wiolety to autorski projekt Anny Gil, do którego miałam przyjemność dołączyć. Razem stworzyłyśmy bajkę dla przedszkolaków oraz 17  kilkuminutowych filmów dla najmłodszych.

Nasze spektakle - malutkie niczym bombonierkowe pralinki mają za zadanie rozśmieszać, pocieszać i częstować sprawdzoną i przydatną wiedzą, której domagają się dzieci!  Tymek i Wioleta dokładnie tak samo jak ich rówieśnicy, kochają piosenki więc dbają o to by ich nie zabrakło w teatrze. Prezentują wyłącznie własne utwory, a do tego pokazują dzieciom różne muzyczne style oraz różnorodność dźwięków ciekawych instrumentów. Mają milion pomysłów na nudę – zachęcają do wspólnej zabawy, wygłupów, do tańca, śpiewania i zabaw plastycznych, które widzowie będą mogli sobie z przyjemnością zrobić po obejrzeniu ich przygody.

W teatrze o nazwie „Bombonierka” goszczą ich przyjaciele: czarnoskóry Mugo, małpka Czika, zwariowana papuga Arrara oraz zgraja puppetów, które dzieci nazywają smokami:, Ringo, Jack, , Lipstick i Scorch.